Základní umělecká škola, Šumperk

Nadace Karla Komárka
    Alois Pospíšil - sponzor školy ZUŠ Šumperk
     Kalendář akcí školy

Informace pro rodiče nově přijatých žáků

• Přidáno: 12.06.2023   |   106 čtení / zobrazení

Vážení rodiče, milí žáci,

v první řadě bychom chtěli všem nově přijatým studentům pogratulovat.  Pro nadcházející školní rok 2023/2024 s vámi počítáme!

Jak to bude dále probíhat?

V přípravném týdnu (poslední týden v srpnu) vás kontaktuje příslušný pedagog, který vám předá základní informace potřebné ke studiu na naší škole a domluví se s vámi na dalším postupu. U kolektivní výuky ve výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém oboru již bude znám rozvrh hodin pro výuku v příslušných ročnících.

S pedagogy hudebního oboru se na rozvrhu hodin výuky nástroje nebo zpěvu, domluvíte individuálně. Žáci hudebního oboru plní podle svého zařazení do příslušného ročníku také povinný předmět Přípravná hudební výchova nebo Nauka o hudbě. Rozvrh jednotlivých vyučovacích hodin tohoto předmětu bude zveřejněn 1. září. Od tohoto data bude možné se po předchozí konzultaci s pedagogem nástroje nebo zpěvu do výuky v příslušném ročníku zapsat. Každý ročník bude mít vždy několik možností - vyučovacích skupin v různé dny.

Přejeme vám všem krásné nadcházející léto a budeme se těšit na spolupráci ve školním roce 2023/2024!